Stoiska handlowe

Ekstremalne rozwiązania dla ekstremalnych potrzeb. Realizacje które podkreślają charakter firmy; jej dynamikę, niezależność i niesamowite osiągnięcia. Dzięki nam możesz uzyskać efekty, które wyróżnią Cię w szarej rzeczywistości. Otrzymasz wyjątkowe stoisko tak samo wyjątkowe jak Twój produkt, jak Twoi klienci. Odważne kształty, odważna kolorystyka, odważne rozwiązania. To wszystko jest wyzwaniem, któremu sprostamy bo odwaga w podejmowaniu wyzwań jest częścią naszego charakteru.

Oferujemy Państwu produkcję na zamówienie wszelkiego rodzaju stoisk handlowych, z przeznaczeniem do Centrum Handlowych oraz Galerii Handlowych. Potocznie nazywane „Boksy wolnostojące” mogą być w dowolny sposób przystosowane pod odpowiednią branżę. Najczęściej służą z przeznaczeniem do ekspozycji takich produktów jak:

Oferujemy:
– Stoiska jubilerskie
– Stosika z biżuterią sztuczną
– Stoiska handlowe na telefony i artykuły GSM
– Stoiska z galanterią skórzaną
– Stoiska odzieżowo / konfekcyjne
– Stoiska spożywcze
– Stoiska warzywniczo – owocowe
– Stoiska kosmetyczne
– Stoiska na koszule i krawaty
– Stoiska na zegarki
– Stoiska różnego przeznaczenia
– kantory

Najczęściej stoiska handlowe przyjmują kształty proste takie jak: prostokąt, kwadrat o różnym stopniu przeszklenia oraz rodzaju oświetlenia (halogenowe lub ledowe )Oferujemy także wykonanie stoisk w z giętymi narożnikami. Wszystkie Boksy wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających wymogi w zakresie higieny oraz posiadają liczne certyfikaty oraz atesty. Należy do nich płyta laminowana, fornirowana czy też lakierowana.Oferujemy przygotowanie projektu/wizualizacji.

Wszystkie meble wykonujemy na indywidualne zamówienie na podstawie otrzymanego lub przygotowanego przez nasza firmę projektu oraz specyfikacji materiałów. Wszelkie zapytania cenowe należy kierować pod adres zapytania@lotar1.pl

Złóż zapytanie

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zapytanie dotyczące tego produktu.

Dekory

Zobacz dostępne dekory. Spośród nich wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje.

Sklep internetowy

Kup ten produkt w naszym sklepie online i zyskaj rabat nawet do 10% wartości!